Töötajale

Olete siia lehele suunatud, kuna Teie tööandja on saatnud Teid tervisekontrolli. Siin on Teile kogu info, kuidas tervisekontrolliks ette valmistada ning milliseid dokumente eelnevalt on vaja täita.

1. TERVISLIK SEISUND

Palume tervisekontrolli mitte tulla töövõimetuslehel olles– äge haiguslik seisund võib mõjutada tervisekontrolli tulemust…

2. TERVISEKONTROLLI ONLINE BRONEERING

Tervisekontrolli broneerimiseks www.mediserv.ee kodulehel klikkige nupule “BRONEERI AEG“. Edasi valige sobiva asukoha nupp. Valige rippmenüüst soovitud teenus. Tööandaja suunamisega töötajad valivad rippmenüüst teenuse „Töötervishoiuarsti vastuvõtt (lepinguline klient) “. Ilma lepinguta kliendid valivad teenuse „Töötervishoiuarsti vastuvõtt“ ning tasumine teenuse eest toimub pangalingiga.

3. KUI VALITUD AEG ENAM EI SOBI

Teil on võimalik oma tervisekontrolli aega muuta kuni 48h enne visiidi toimumist andes teada e-postile info@mediserv.ee. Kui visiidini on jäänud vähem kui 48h, siis palume helista 5628 0852 ja tühistada aeg telefoni teel. Nii jõuab info kiiremini.

4. KAASA TERVISEDEKLARATSIOON JA ID KAART

Kindlasti täitke ära enne tervisekontrolli “Töötaja tervisedeklaratsioon” ja vajadusel (tööandja korraldusel) “Vaimse tervise küsimustiku”. Tervisedeklaratsiooni ei tohi anda kolmandatele isikutele (v.a. Teile tervisekontrolli teostavale arstile ja õele), sest seal kajastub konfidentsiaalne info Teie tervise kohta. Palume võtta kaasa tervisekontrollile isikut tõendav dokument (ID kaart/pass/juhiluba).

 

Lae alla: Tervisedeklaratsioon

 

Lae alla: Vaimse tervise küsimustik

 

Tervisekontrollipaketi uuringutest ja analüüsidest lähtuvalt on Teie jaoks olulised järgmised punktid:

 

VEREPROOV

Kui Teile on määratud ravi, siis tervisekontrolli päeval tarvitage ravimeid tavapäraselt. Palume 2 tundi enne vastuvõttu mitte süüa ja juua. Üldjuhul tervisekontroll sisaldab vereproovi näpust- protseduur on täiesti valutu, sest kasutame spetsiaalseid automaatnõelu.

SILMADE KONTROLL

Prillikandjatel palume vastuvõtule tulles kaasa võtta prillid ja võimalusel ka olemasolevate prillide retsept. Kui olete raudteetööline, politseinik, või turvatöötaja, siis kontaktläätsed palume eemaldada silmast 2h varem.

URIINIPROOV

Kui on määratud uriiniproov, siis pidage meeles, et eelmisest urineerimisest võiks möödas olla vähemalt 4-6 tundi. Päev enne ja kuni uriini kogumiseni ärge tarvitage happelisi toiduaineid ja jooke ning puna peeti. Kasutage proovi võtmiseks spetsiaalset proovitopsi, mille saate kohapealt. Muu olmetaara ei ole lubatud. Ärge katsuge proovitopsi ja topsikaant seest poolt. Proovi võtmiseks alustage uriini kogumist koheselt proovitopsi, analüüsimiseks on vajalik esimesed 20 ml uriini ehk täitke kuni pool proovitopsist. Lõpetage urineerimine WC potti. Peale uriiniproovi võtmist sulgege proovitops korralikult kaanega ning kirjutage topsile enda nimi.

KOORMUSTEST VELOERGOMEETRIL

Südame- veresoonkonna uuring, mis võimaldab hinnata koormustaluvust ning aitab välja tuua terviseprobleemid, mis tavalise rahuloleku EKG tegemisel võivad märkamatuks jääda. Kui olete põdenud mõnda rasket haigust, siis palume tulla uuringule alles siis, kui jõudlus on täielikult taastunud. Koormustestile eelnevalt palume allkirjastada nõusoleku vormi koormustesti läbimise kohta (vastav blankett arsti kabinetis või registratuuris). Koormustestile palume tulla (või kaasa võtta) sportlikult mugavate riiete ja jalatsitega. Soovitame kaasa võtta midagi magusat (näiteks puuvili, mahl, jogurt, spordijook, müsli– või proteiini batoon), et turgutada ennast peale koormustesti. Soovitav on enne testimist 24h treenimist vältida ning hoiduda suuremast kehalisest koormusest. KOORMUSTESTILE ON LUBATUD KLIENDID, KELLE MAKSIMAALNE KAAL ON KUNI 160kg.

Täname teid mõistmise ja koostöö eest!

Scroll to Top