Silmakeskus

Töö arvutiga võib tihtilugu olla silmadele koormav. Punetavad ja kuivad silmad tekitavad ebamugavust, mis omakorda langetab motivatsiooni töötada. Mediserv viib läbi töötajate silmauuringuid ning pakub lahendusi probleemsete silmade raviks.

7. silmauuring

Silmauuringud

Mediserv OÜ ootab kliente oma tervisekeskusesse Narva mnt 5 Tallinn, Foorumi keskuse II korrusele! Tervisekeskuses pakume klientidele mugavat ja personaalsemat lähenemist töötervishoiu ja silmauuringute alal. Silmakeskus on varustatud kõige kaasaegsemate oftalmoloogiliste seadmetega Jaapani tootjalt Nidek, mis võimaldavad mugavalt läbi viia silmade ja nägemise kõrgtäpsusega uuringuid nii täiskasvanutele, kui ka lastele alates 5 eluaastast. Erinevalt teistest on Nideki seadmed ühendatud ühtsesse andmesüsteemi, võimendades kliinilist efektiivsust. Mitmed uuringud on teostatavad silma tööjaamaga ühe koha peal, mis on väga mugav.

Esinduses on müügil lai valik prilliraame, mille valimisel oleme Teile igati abiks. Mediserv OÜ on Prantuse kvaliteetprillide Marius Morel ametlik edasimüüja. Marius Morell brändide valikus on elegantsed MARIUS, Skandinaavia disainiga meeste ÖGA, loodusest inspireeritud naiste KOALI, maailma ränduri hõnguga NOMAD ning mugavad LIGHTEC prilliraamid. Lisaks on müügil brändide GUESS, GUESS MARCIANO ja CELINE DION prillid. Kõikides prillides kasutame kvaliteetseid  Essilor prilliklaase. Uutest Essilor prilliklaasidest loe siit: Hoia ja kaitse oma silmi.

Mida teha, kui silmad punetavad, kuivavad ja on pidevalt ärritunud? Loe siit: Kuiva silma sündroomi ravi.

 

Vastuvõtule saab registreerida helistades tööpäevadel (8.00 – 17.00) registratuuri numbrile: +372 5664 1211.

 

Hinnakiri

Silma- ja nägemisuuringud (silmauuringud+ silma eesmise osa biomikroskoopia, silmarõhu mõõtmine, nägemistestid, autorefraktor, pupilli suuruse mõõtmine ning prilliretsepti koostamine): 35,00 eur

UUS! Kuiva silma sündroomi ravi- silmalaugude massaaž: 55,00 eur

Topograafia-  võimaldab pildistada üles sarvkesta topograafilise kaardi silmahaiguste analüüsimiseks (sarvkestast sõltub kuni 70% silma optilisest jõust): 45,00 eur

Pisaravedeliku kvantiteedi määramine (kuiva silma test): 3,00 eur

Silmapõhja topograafia

Silmapõhja topograafia

Scroll to Top