Privaatsuspoliitika

Viimati uuendatud: 16. aprill 2024
Jõustumise kuupäev: 16. aprill 2024

See Privaatsuspoliitika kirjeldab Mediserv OÜ teabe kogumise, kasutamise ja avaldamise põhimõtteid, kui kasutate nende veebisaiti (https://www.mediserv.ee/). Teenusele juurdepääsemisel või kasutamisel nõustute oma teabe kogumise, kasutamise ja avaldamisega vastavalt käesolevale Privaatsuspoliitikale. Kui te sellega ei nõustu, palun ärge kasutage Teenust.

Võime seda Privaatsuspoliitikat igal ajal muuta ja postitame muudetud versiooni Teenusesse. Muudetud poliitika jõustub 180 päeva pärast postitamist ning teie Teenusele pärast seda aega juurdepääs või kasutamine kujutab endast muudetud Privaatsuspoliitika aktsepteerimist. Soovitame seetõttu aeg-ajalt seda lehte üle vaadata.

KUIDAS KASUTAME TEIE TEAVET:

Kogutud teavet kasutame järgmistel eesmärkidel:

  • Kasutajatoe pakkumine
  • Haldusinformatsioon
  • Sihitud reklaam
  • Veebisaidi kaitse

Kui soovime teavet kasutada muul eesmärgil, palume selleks teie nõusolekut ning kasutame teavet ainult nõusoleku saamisel ning selleks eesmärgiks, mille jaoks nõusolek anti, välja arvatud juhul, kui seadus seda nõuab.

KUIDAS JAGAME TEIE TEAVET:

Teie isikuandmeid ei edastata kolmandatele osapooltele ilma teie nõusolekuta, välja arvatud järgmistel juhtudel:

  • Reklaamiteenus
  • Analüütika

Nõuame kolmandatelt osapooltelt teie isikuandmete kasutamist ainult selleks eesmärgiks, milleks need edastati, ja mitte kauemaks, kui see on vajalik nimetatud eesmärgi täitmiseks.

TEIE ÕIGUSED:

Sõltuvalt kehtivast õigusest võite omada õigust juurdepääsule, parandamisele või kustutamisele, oma isikuandmete koopia saamisele, oma andmete töötlemise piiramisele või sellele vastuväidete esitamisele, oma isikuandmete edastamisele teisele ettevõttele, nõusoleku tagasivõtmisele, kaebuse esitamisele pädevale asutusele ning muudele õigustele vastavalt kohaldatavatele seadustele. Nende õiguste kasutamiseks võite meiega ühendust võtta e-posti aadressil info@mediserv.ee. Vastame teie taotlusele kehtiva seaduse alusel.

Pidage meeles, et kui te ei luba meil koguda või töödelda vajalikke isikuandmeid või tühistate nõusoleku nende töötlemiseks vajalike eesmärkide jaoks, võib teil olla teenustele juurdepääsu piiranguid.

KÜPSISED JA MUUD TEHNOLOOGIAD:

Lisateabe saamiseks selle kohta, kuidas me kasutame küpsiseid ja muid jälgimistehnoloogiaid ning teie valikuid nende suhtes, palun vaadake meie Küpsisepoliitikat.

TURVALISUS:

Teie teabe turvalisus on meile oluline ning kasutame mõistlikke turvameetmeid selle kaitsmiseks. Siiski ei saa me garanteerida absoluutset turvalisust, seega teete teabe meile edastamisel seda omal vastutusel.

KOLMANDATE POOLTE LINGID JA TEIE TEABE KASUTAMINE:

Meie teenus võib sisaldada linke kolmandate osapoolte veebisaitidele, mida me ei opereeri. Soovitame teil tutvuda iga külastatava saidi privaatsuspoliitikaga. Meil puudub kontroll kolmandate osapoolte saitide sisu, privaatsuspoliitika ja tavade üle.

KAEBUSED / ANDMEKAITSE AMETNIK:

Kui teil on küsimusi või muresid teie kohta käiva teabe töötlemise kohta, võite pöörduda meie kaebuste ametniku poole.

Scroll to Top